رویه های پرداخت

رویههای پرداخت

1- پرداخت در محل تحویل 

به کاربران محترم توصیه میشود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، "به دونه" این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران یا کرج باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، پرداخت کنند.

لازم به ذکر است، سفارشهایی که مبلغ آنها بیشتر از چهار میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

2- پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت در محل را ندارند و یا مبلغ سفارش آنها بیشتر از چهار میلیون ریال است میتوانند وجه سفارش خود را به شماره کارت قید شده در این قسمت، کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت میتوان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد.

 

شماره کارت "به دونه" :

 

شماره کارت: 7492-7724-9971-6037 "بانک ملی" به نام "مجید غفاری آزاد"

 

 نکات:

- در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

- به مشتریان محترم توصیه میشود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.

لازم به ذکر است، سفارشهایی که مبلغ آنها بیشتر از چهار میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.