رویه های ارسال

روشهای ارسال

سرعت خرید را لمس کنید

 

در روزهای عادی، سفارشطبق رویههای زیر ارسال میشود. در شرایط ویژه مانند جشنوارهها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویههای زیر صورت نگیرد.

 

"به دونه "  با شرایط ارسال سریعو پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است.

روزهای تعطیل رسمی در سال و یا تعطیلاتی که بدلایل مختلف توسط هیئت دولت تصویب و ابلاغ می گردد "به دونه "  هیچگونه پاسخگویی، سرویسدهی و خدماتی نداشته و به سفارشهای ثبت شده، در اولین روز کاری بعد از تعطیلات رسیدگی می گردد

 

تهران و کرج:

امکان تحویل سفارشهایی که تا ساعت 18 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، در روز بعد وجود دارد. سفارشهایی که بعد از ساعت 18 و یا روزهای پنجشنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.

تحویل کالا در شهر تهران و کرج مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب میکنند،تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش خرید 2 کالا، همزمان، با مجموع قیمت بیش از 500 هزار تومان در شهر تهران و کرج رایگان ارسال میشوند.

درصورت تمایل مشتری به ارسال هدیه و تحویل با شرایط خاص، (زمان و نحوه تحویل کالا) با مشتری هماهنگی بعمل خواهد آمد

 سایر شهرها:

امکان تحویل سفارشهایی که تا ساعت 18 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، در روز بعد وجود دارد. سفارشهایی که بعد از ساعت 18 و یا روزهای پنجشنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.

هزینه ارسال بسته به فاصله شهر مقصد از فروشگاه متغییر بوده و قبل از نهایی نمودن سفارش جهت تایید، با مشتری هماهنگی بعمل خواهد آمد.

نکات:

- در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی "به دونه " ، با وجود اینکه تابحال ماموران توزیع سفارش با هدف تسهیل فرایند خرید و همراهی بیشتر با مشتریان، تعداد زیادی از سفارشها را درب واحد تحویل میدادند، از این به بعد محل تحویل سفارش به درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تغییر خواهد کرد. دلیل اتخاذ این تصمیم به دریافت شکایات متعدد از مدیران ساختمانها، برخی محدودیتهای موجود و اجتناب از مواردی که ورود به ساختمانها میتواند ایجاد کند، مربوط میشود. از جملهی این موارد میتوان به قوانین محدودههای شخصی و خصوصی، فضاهای مشترک آپارتمانها و ورود به برخی مجتمعهای مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی، اشاره کرد.

 - تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش خرید 2 کالا، همزمان، با مجموع قیمت بیش از 500 هزار تومان و در شهر تهران و کرج میشود. هزینه ارسال سفارشهای زیر مبلغ ذکر شده برای همه نقاط شهر تهران و کرج، بسته به فاصله، حداکثر 18000 تومان و حداقل 10000 تومان خواهد بود.

هزینه ارسال بسته به فاصله شهر مقصد از فروشگاه متغییر بوده و قبل از نهایی نمودن سفارش جهت تایید، با مشتری هماهنگی بعمل خواهد آمد.

اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

- لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواستمشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه میشود سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق شماره 09307785721 ویا 09377908107، یا ارسال ایمیل از طریق صفحه "تماس با ما" این موارد به خدمات پس از فروش "به دونه "  اطلاع داده شود.

- سفارشهایی که مبلغ آنها بیشتر از چهار میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

- تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکانپذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

 

- پس از پردازش سفارش و تحویل به شرکت مرسوله، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری است.

- اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد، هزینه ارسال در فاکتور درج میشود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب میشود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از طریق ایمیل info@behdouneh.com  و یا شماره 09307785721 ویا 09377908107 به "به دونه "  اطلاع دهید.

مرسولات برای شهرهای نزدیک تا 24 ساعت، شهرهای دور 48 ساعت و شهرهای خیلی دور تا 72 ساعت توسط باربری ارسال خواهند شد.